Merkezi kontrol üniteleri

Her sistem için uygun merkezi birimler

Burada entegrasyon üniteleri ve tezgah üstü işaretleme sistemleri için uygun merkezi üniteleri bulacaksınız.

Our central control units for integration units

Entegrasyon üniteleri için merkezi kontrol ünitelerimiz IP54 korumalıdır ve yüksek işlevselliği ve enerji verimliliği ile ikna edicidir. Standart versiyonlarında, otomatikleştirilmiş üretim süreçlerine entegrasyon için en önemli fonksiyonlarla zaten donatılmışlardır. Kapsamlı bir modüler sistemden özel fonksiyonlar seçilebilir.

İşletim yazılımının kullanıcı arayüzü iyi yapılandırılmıştır. Renkli simgeler gezinmeyi kolaylaştırır. İşletim yazılımının çok sayıda dil versiyonu mevcuttur.

İletişim olanakları (isteğe bağlı):

  • Dijital girişler ve çıkışlar
  • Ethernet TCP/IP (Rockwell)
  • PROFINET CU / LWL
  • PROFIBUS
  • Fonksiyon modülleri (örneğin TIA)

MV5 ZE 100 XL / MV5 ZE 101 XL

Entegrasyon segmentinde en çok satan ürünümüz MV5 ZE 101 XL modelidir. Bu yenilikçi ve ağ uyumlu kontrol ünitesi, kompaktlık ve işlevsellik açısından otomatik üretim hatları için ideal çözümdür. Renkli bir ekran ve kapasitif bir dokunmatik ekran ile donatılmıştır. Metinler, ekranda görüntülenen bir tuş takımı aracılığıyla girilir. Sık kullanılan tuşlar, renkli ekranın sağ tarafında bulunur.

En çok satan ürünümüz, MV5 ZE 100 XL modelinde basitleştirilmiş bir versiyonda renkli ekran ve dokunmatik ekran olmadan da mevcuttur. Muhafaza üzerindeki yalnızca 6 LED, örn. çalışma voltajı, temel konum X / Y veya markalamaya hazır. İşlem, PC yazılımı XL CONTROL ile yapılır. Bu düşük maliyetli model, normal, manuel girişlerin gerekli olmadığı her yerde kullanılır.

Teknik detayların bir listesi burada bulunabilir:

Teknik detaylar

MV5 ZE 401 XL

Masaüstü ve el tipi işaretleme sistemleri için merkezi kontrol ünitelerimiz

MV5 ZE 301 XL

MV5 ZE 301 XL merkezi kontrol ünitesi, hem tezgah üstü hem de el tipi işaretleme sistemlerini kontrol etmek için kullanılabilir. Kompakt masaüstü muhafazasındaki model, harici PC olmadan bağımsız çalışma için entegre PC işlevleriyle donatılmıştır. Ön panele tüm bilgileri bir bakışta gösteren büyük bir renkli ekran entegre edilmiştir.

MV5 ZE 301 XL merkezi ünitesinin yazılımı iyi yapılandırılmıştır ve markalama dosyalarının oluşturulması için en yüksek esnekliği sunar. Veri girişi bir USB klavye ile yapılır. İşletim yazılımının çok sayıda dil versiyonu mevcuttur. Bir ön izleme işlevi, oluşturulan markalama dosyasını doğrudan renkli ekranda kontrol etmeyi sağlar. Saat, tarih veya otomatik numaralandırma gibi yardımcı işlevler standart teslimat kapsamına dahildir. Diğer birçok yazılım komutu isteğe bağlı olarak mevcuttur.

Teknik detayların bir listesi burada bulunabilir:

Teknik detaylar

MV5 ZE 401 XL